top of page

Jak przygotować się do sesji ciążowej ?

 

  • Kiedy umówić się na taką sesję?

Najlepiej wykonać taką sesję w okolicach 30 tygodnia ciąży, natomiast podchodzę do każdej przyszłej mamy indywidualnie biorąc pod uwagę to jak      się czuje. Termin sesji warto zarezerwować z miesięcznym wyprzedzeniem , żeby móc umówić się do fryzjera czy na makijaż który również może  wykonać wizażystka dostępna w studiu.

  • Jak się przygotować?

Sesja ciążowa trwa 1,5 godziny , jednak może się chwilkę przeciągnąć co warto mieć na uwadze. Styl sesji oraz stylizacje omawiam z przyszłą mamą  dużo wcześniej alby czuła się komfortowo podczas sesji.   Dlatego jeśli masz jakieś wymarzone kadry i stylizacje zachęcam do podesłania mi ich na moich social mediach . Aby pokazać piękno przyszłej mamy stawiam na subtelność i elegancję kobiety ciężarnej  , jej ciała które wykonuje   tak wielką pracę jaką jest ochrona dziecka. Oferuje także sesje ciążowe rodzinne lub z partnerem jest to piękna pamiątka na całe życie.

 

  • Co ze sobą zabrać ?

Przede wszystkim pozytywne nastawienie! W studiu dostępna jest garderoba dla przyszłej mamy i rodzeństwa. Jedyną rzeczą która powinna zabrać ze        sobą przyszła mama   jest biała i czarna  bielizna ( stanik najlepiej sprzed ciąży ). Warto przygotować dwie proste stylizacje dla partnerajasną oraz  ciemną np. biała koszula/t-shirt i jasne spodnie oraz ciemna koszula/t-shirt i czarne spodnie .

 

  • Kiedy dostaniemy gotowe zdjęcia ?

Do 7 dni roboczych od sesji wyślę Wam galerię zdjęć z sesji. Będą to zdjęcia prosto z aparatu - bez obróbki. Pośród nich wybierzecie ujęcia, które              chcecie otrzymać. Możecie wybrać dowolną ilość zdjęć - w podstawowym pakiecie dostaniecie 10 fotografii ale oczywiście jeśli tylko macie ochotę           możecie ich wybrać dowolnie więcej - system poprzez który wysyłam Wam galerię sam naliczy dodatkową opłatę i od razu powiadomi Was o aktualnej     kwocie, dlatego nie zaskoczą Was żadne ukryte koszty po zrealizowaniu zamówienia. Gotowe obrobione fotografie w wersji cyfrowej do pobrania na         komputer otrzymacie do 30 dni roboczych od dnia wybrania przez Was zdjęć. W momencie wysłania galerii online  poinformuję Was również o terminie   odbioru fotografii w wersji papierowej. Możecie zamówić u mnie również wydruki większego formatu oraz albumy - o terminie ich realizacji również       

będę Was informować indywidualnie.

bottom of page