top of page

Wielopokoleniowa, rodzinna sesja zdjęciowa w atrakcyjnej cenie

Wśród rodzinnych sesji zdjęciowych, które proponuję w moim studiu, wykonuję m.in. fotografie wielopokoleniowe. Na zdjęcia trafiają wtedy nie tylko rodzice z dziećmi, ale też dziadkowie, a nawet pradziadkowie. To znakomity pomysł na zyskanie niepowtarzalnej pamiątki na wiele lat, która pomoże zachować wyjątkowe chwile spędzone wspólnie z bliskimi, a w przypadku niemowląt — pozwoli w przyszłości pokazać najmłodszym, jak wyglądali ich przodkowie. Fotografia z całą rodziną ustawiona w szczególnym miejscu na komodzie albo zawieszona na ścianie — to świetny sposób na udekorowanie domu czymś, co będzie nie tylko pięknie się prezentować, ale również przypominać o tych, których najbardziej kochamy.

Rodzinna sesja noworodkowa, a może wyjątkowe zdjęcia rodziców? Zapraszam!

Wiem, że sesja rodzinna — zarówno noworodkowa, jak i wielopokoleniowa czy rodziców z nieco starszymi dziećmi — jest dla Was niezwykle ważna. Wykonane fotografie stają się bowiem wyjątkową pamiątką mającą ogromne znaczenie emocjonalne. Właśnie dlatego łączę moją pasję do zdjęć z doświadczeniem oraz umiejętnościami, aby tworzyć coś niepowtarzalnego, co jest prawdziwą sztuką. Podczas rodzinnej sesji zdjęciowej w przystępnej cenie w moim studiu wspólnie przygotujemy więc piękne zdjęcia o przemyślanej kompozycji, z odpowiednio dobranymi rekwizytami, a przede wszystkim — skupione na Was i Waszych bliskich. Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Rodzinna sesja zdjęciowa

Mówi się, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach. I muszę przyznać, że w przypadku mojej fotografii tak właśnie jest. Jeśli szukasz osoby, dla której sesje zdjęciowe to nie tylko praca, ale również pasja — zapraszam do mojego studio. Oferuję minimalistyczne rodzinne sesje zdjęciowe w różnych konfiguracjach: od portretów ze wszystkimi członkami aż po zdjęcia mamy z dziećmi, córek z ojcem, ojca z synem, samych rodziców lub maluchów. Szczególnym wyzwaniem są dla mnie portrety wielopokoleniowe, na których występują także dziadkowie i pradziadkowie. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z całą ofertą.

Sesja noworodkowa rodzinna

Narodziny nowego członka rodziny to wyjątkowe wydarzenie. Słodko śpiący maluch jest bardzo wdzięcznym obiektem do fotografowania. Odpowiednia aranżacja całej sesji stanowi natomiast wspaniałą oprawę dla małego bohatera. W mojej pracy sesje noworodkowe są tym, co lubię najbardziej. Starannie dobieram rekwizyty i układam dziecko, dzięki czemu każde ujęcie stanowi piękną pamiątkę na wiele lat. W moim studio nic nie dzieje się przypadkowo — każdy ruch jest dokładnie przemyślany i skonsultowany z rodzicami, a same zdjęcia poddawane precyzyjnej obróbce pozwalającej wydobyć nich to, co najpiękniejsze. Sesja noworodkowa to szansa na zdobycie wyjątkowej pamiątki do rodzinnego albumu.

Wyjątkowa sesja noworodkowa z rodzicami

Dzieci rosną bardzo szybko. Okres noworodkowy trwa tylko przez miesiąc od narodzin dziecka, a wielu rodziców pełnych euforii związanej z narodzinami potomka marzy, aby zatrzymać ten czas na zawsze. Jest to możliwe, o ile wykonamy w tym okresie rodzinną sesję zdjęciową. Do udziału w niej zachęcam i zapraszam także rodziców malucha. Wspólnie ustalamy jej przebieg, a jak proponuję aranżację, dzięki której każde ujęcie jest wyjątkowe. Co więcej — udział w sesji jest również okazją do zdobycia wiedzy na temat 5S — metody uspokajania niemowląt cierpiących na kolki, co sprawia, że każde spotkanie jest okazją do zyskania cennych informacji.

Ile kosztuje rodzinna sesja zdjęciowa? Cena pozytywnie Cię zaskoczy!

Wykonywanie fotografii rodzinom traktuję nie tylko jako sposób na życie, ale też — przede wszystkim — jako pasję. Dlatego też operuję atrakcyjnym cennikiem, który obejmuje zarówno zrobienie zdjęć, jak i ich obróbkę graficzną oraz wydruk. Wasze zdjęcia są w pełni bezpieczne — galeria internetowa jest zabezpieczona hasłem, a Klient ma możliwość samodzielnego wyboru ujęć. A jeśli szukasz wyjątkowego prezentu dla świeżo upieczonych rodziców — skorzystaj z możliwości zakupu bonu podarunkowego na noworodkowe sesje studyjne lub sesje studyjne mini. Zapraszam!

bottom of page