top of page

Sesja zdjęciowa noworodka

Pojawienie się dziecka w rodzinie to wyjątkowe wydarzenie, które każdy rodzic pragnie zapamiętać na całe życie. Choć ulotne chwile zapadają w pamięć na lata, to właśnie ich utrwalenie na fotografiach pozwala cofać się do danych momentów w dowolnej chwili.
Z tego powodu tak wiele par decyduje się na sesje zdjęciowe niemowląt, dzięki którym mogą oni zatrzymać obraz maluszka dla siebie na zawsze. Ponadto gotowe zdjęcia przydają się również w przypadku dalszych krewnych, którzy nie zawsze mają możliwość odwiedzenia nowego członka rodziny. Dzięki pięknym fotografiom każdy będzie mógł zobaczyć maluszka, a on sam, gdy już podrośnie, będzie miał wyjątkową pamiątkę. Zachęcam do zapoznania się z moim portfolio!

3D0A0410.png

Magda Fujarczuk — fotograf noworodkowy

Tosia-2.png

Dysponuje bogatym doświadczeniem w zakresie pracy z niemowlętami, dlatego oferuję w pełni profesjonalne usługi fotograficzne oraz zaplanowane sesje zdjęciowe o różnej stylistyce. Służę fachowym wsparciem w wyborze odpowiedniej oprawy graficznej, a dodatkowo dostosowuję usługi do oczekiwań konkretnych Klientów. Noworodkowa sesja zdjęciowa mojego autorstwa jest zawsze przeprowadzana w przyjemnej atmosferze z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa maluszka. W codziennej pracy wykorzystuję nie tylko nowoczesny i niezawodny sprzęt fotograficzny, ale również sprawdzone oprogramowanie, czego efektem są nietuzinkowe rezultaty sesji zdjęciowych niemowląt.

Wyjątkowe sesje fotograficzne dla najmłodszych

Potrzeba uwieczniania na zdjęciach bliskich osób jest tożsama dla szerokiej rzeszy ludzi. Nie inaczej jest w przypadku niemowląt, które to są dla swoich rodziców całym światem. To właśnie opiekunowie dostrzegają to, jak szybko rosną dzieci, dlatego też pragną zachować w pamięci na zawsze obraz nowonarodzonych maluszków, mogąc wracać do niego nawet po wielu latach. Chciałbyś, aby Twoja pociecha miała z tego wyjątkowego okresu życia unikatową pamiątkę? Zdecyduj się na noworodkową sesję zdjęciową, której efektem będą niepowtarzalne fotografie maluszka.

IMG_5677.png

Zaufaj mojemu doświadczeniu

IMG_7483.jpg

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak dużym przedsięwzięciem jest zorganizowanie sesji zdjęciowej dla tak małego dziecka. Maluszki bywają na przemian niespokojne i senne, a do tego są bardzo delikatne oraz ruchliwe. Biorąc pod uwagę zdobywane przez lata doświadczenie, otaczam Klientów troską i wsparciem, organizując sesje fotograficzne w taki sposób, aby były całkowicie przyjemne zarówno dla dziecka, jak i rodziców. Sesja zdjęciowa noworodka jest czymś, o czym marzysz? Nic prostszego! Skontaktuj się ze mną, aby umówić dogodny termin realizacji już dziś!

3D0A9825.png

Dlaczego warto korzystać z usług fotografa noworodkowego?

Tym, co wyróżnia mnie na tle innych fotografów, jest przede wszystkim bogate doświadczenie w pracy na planie z małymi dziećmi. Bliskie są mi obawy i oczekiwania rodziców niemowląt, dlatego wiem, w jaki sposób aranżować sesje zdjęciowe noworodków tak, aby osiągnąć niezwykłe rezultaty. Praca z maluszkami to dla mnie prawdziwa przyjemność, a uśmiech na twarzach rodziców podczas oglądania gotowych fotografii zawsze jednakowo wzrusza. Zapraszam do współpracy!

IMG_7522.jpg
bottom of page