Rodzinna sesja brzuszkowa 

Ciąża to niezwykły czas w życiu kobiety. Nawet wśród aktywnych mam przychodzi czas na chwilę spowolnienia i skupienia na potrzebach swojego ciała oraz rozwijającego się w nim dziecka. W tym okresie stajemy się bardziej uważne, świadome siebie i zachodzących zmianach. Choć każda z nas przechodzi ciążę inaczej, wszystkie nosimy w sobie piękno i blask, warte uchwycenia w obiektywie. Sesja brzuszkowa w moim studiu to moment, w którym przyszła mama może się odprężyć, zapomnieć na chwilę o toczących się wokół sprawach i skupić na sobie, doświadczając różnych aspektów kobiecości. Kładę nacisk na dobre samopoczucie oraz komfort każdej Klientki, tym samym przygotowania do sesji rozpoczynam już na etapie rozmowy o tym, jaki klimat mają oddać zdjęcia przyszłej mamy.

Profesjonalna fotografia brzuszkowa

Specjalizuję się w uwiecznianiu piękna przyszłych mam, dlatego stawiam na podkreślenie subtelności i elegancji kobiety ciężarnej, jej ciała, które wykonuje tak wielką pracę, jaką jest ochrona dziecka, a także emocji towarzyszących chwilom oczekiwania na nadejście potomka. Stylizacje omawiam z Klientką znacznie wcześniej, ponieważ zależy mi nie tylko na efekcie wizualnym podczas robienia zdjęć, ale przede wszystkim na samopoczuciu przyszłej mamy. Choć w swojej pracy skupiam się na kobiecie i jej nienarodzonym dziecku, oferuję również sesje brzuszkowe rodzinne lub z partnerem, które stają się wspaniałą pamiątką na całe życie.

Sesja brzuszkowa z partnerem

Zdjęcia przyszłych rodziców to sztuka, mająca za zadanie uchwycić intymność wspólnego oczekiwania i miłość do siebie nawzajem oraz nienarodzonego jeszcze dziecka. Podczas sesji brzuszkowej z partnerem daję przestrzeń swoim Klientom, pomagam przełamać tremę, aby finalnie wydobyć to, co najpiękniejsze.

Sesja brzuszkowa rodzinna

Oczekiwanie na nowego członka rodziny to bez wątpienia ważne wydarzenie nie tylko dla rodziców, ale również starszego rodzeństwa! Jeżeli zależy Ci na rodzinnej sesji ciążowej, to doskonale wybrałaś. Wieloletnie doświadczenie w fotografowaniu dzieci w różnym wieku oraz odpowiednie podejście do małych modeli pozwala mi na uchwycenie najlepszych momentów w sposób profesjonalny. Jednocześnie rodzinna sesja brzuszkowa to wspaniała zabawa dla wszystkich jej członków. To czas, który zbliża, a piękne zdjęcia to jedynie efekt całego spotkania.

Od wielu lat specjalizuję się nie tylko w sesjach brzuszkowych, ale również noworodkowych i rodzinnych. Profesjonalnie wyposażone studio, zmysł artystyczny, doświadczenie i życzliwe podejście to jedne z kilku składowych mojej pracy, której zwieńczeniem są wspaniałe zdjęcia. Zachęcam do kontaktu w celu rezerwacji terminu! Masz pytania? Napisz — chętnie odpowiem!