top of page

Rodzinna sesja brzuszkowa 

fotografia ciążowa sesja magda fujarczuk-64.png
fotografia ciążowa sesja magda fujarczuk-66.png
fotografia ciążowa sesja magda fujarczuk-63.png

Ciąża to niezwykły czas w życiu kobiety. Nawet wśród aktywnych mam przychodzi czas na chwilę spowolnienia i skupienia na potrzebach swojego ciała oraz rozwijającego się w nim dziecka. W tym okresie stajemy się bardziej uważne, świadome siebie i zachodzących zmian. Choć każda z nas przechodzi ciążę inaczej, wszystkie nosimy w sobie piękno i blask, warte uchwycenia w obiektywie. Sesja brzuszkowa w moim studiu to moment, w którym przyszła mama może się odprężyć, zapomnieć na chwilę o toczących się wokół sprawach i skupić na sobie, doświadczając różnych aspektów kobiecości. Kładę nacisk na dobre samopoczucie oraz komfort każdej Klientki, tym samym przygotowania do sesji rozpoczynam już na etapie rozmowy o tym, jaki klimat mają oddać zdjęcia przyszłej mamy.

fotografia ciążowa sesja magda fujarczuk-26.png

Profesjonalna fotografia ciążowa

fotografia ciążowa sesja magda fujarczuk-57.png

Specjalizuję się w uwiecznianiu piękna przyszłych mam, dlatego stawiam na podkreślenie subtelności i elegancji kobiety ciężarnej, jej ciała, które wykonuje tak wielką pracę, jaką jest ochrona dziecka, a także emocji towarzyszących chwilom oczekiwania na nadejście potomka. Stylizacje omawiam z Klientką znacznie wcześniej, ponieważ zależy mi nie tylko na efekcie wizualnym podczas robienia zdjęć, ale przede wszystkim na samopoczuciu przyszłej mamy. Choć w swojej pracy skupiam się na kobiecie i jej nienarodzonym dziecku, oferuję również sesje brzuszkowe rodzinne lub z partnerem, które stają się wspaniałą pamiątką na całe życie.

fotografia ciążowa sesja magda fujarczuk-93.png

Sesja brzuszkowa z partnerem

Zdjęcia przyszłych rodziców to sztuka, mająca za zadanie uchwycić intymność wspólnego oczekiwania i miłość do siebie nawzajem oraz nienarodzonego jeszcze dziecka. Podczas sesji brzuszkowej z partnerem daję przestrzeń swoim Klientom, pomagam przełamać tremę, aby finalnie wydobyć to, co najpiękniejsze.

fotografia ciążowa sesja magda fujarczuk-14.png

Sesja brzuszkowa rodzinna

Oczekiwanie na nowego członka rodziny to bez wątpienia ważne wydarzenie nie tylko dla rodziców, ale również starszego rodzeństwa! Jeżeli zależy Ci na rodzinnej sesji ciążowej, to doskonale wybrałaś. Wieloletnie doświadczenie w fotografowaniu dzieci w różnym wieku oraz odpowiednie podejście do małych modeli pozwala mi na uchwycenie najlepszych momentów w sposób profesjonalny. Jednocześnie rodzinna sesja brzuszkowa to wspaniała zabawa dla wszystkich jej członków. To czas, który zbliża, a piękne zdjęcia to jedynie efekt całego spotkania.

fotografia ciążowa sesja magda fujarczuk-67.png

Od wielu lat specjalizuję się nie tylko w sesjach brzuszkowych, ale również noworodkowych i rodzinnych. Profesjonalnie wyposażone studio, zmysł artystyczny, doświadczenie i życzliwe podejście to jedne z kilku składowych mojej pracy, której zwieńczeniem są wspaniałe zdjęcia. Zachęcam do kontaktu w celu rezerwacji terminu! Masz pytania? Napisz — chętnie odpowiem!

Fotografia ciążowa — piękna pamiątka rodzinna na lata

będę mamą, porodówki, porodówka olesno, porodówka wieluń, jak wybrać położną, położne, usg prenatalne wieluń, 

Zdjęcia ciążowe to hit ostatnich lat. Niemal każda mama chce utrwalić wyjątkowe momenty na fotografiach, które stają się później wspaniałą rodzinną pamiątką. Nic dziwnego — podczas magicznych 9 miesięcy hormony działają na korzyść kobiety — zagęszczają się włosy, a skóra promienieje wyjątkowym blaskiem. Wiele pań czuje się wówczas wyjątkowo atrakcyjnie i szybko zapomina o męczących dolegliwościach. Moment, w którym brzuszek zaczyna być widoczny dla otoczenia to idealny czas na rozejrzenie się za fotografem, który zajmuje się rodzinną sesją ciążową.

Sesja rodzinna brzuszkowa z partnerem i starszym rodzeństwem

W fotografii brzuszkowej tkwi pewien rodzaj magii. Zdjęcia są przepełnione nadzieję, miłością, radością — te pozytywne emocje wato zatrzymać na dłużej. Ciąża to nie tylko radość dla kobiety, ale też jej partnera oraz — jeżeli macie już starsze dziecko — rodzeństwa, które z niecierpliwością oczekuje narodzin siostry lub brata. Odpowiedni dobór światła, strojów czy scenerii pozwala podkreślić wyjątkowość tych chwil. Rodzina sesja ciążowa to również świetna zabawa i przygoda, podczas której możecie poczuć się jak zawodowi modele.

Sesja brzuszkowa dla całej rodziny — pozwól, że uwiecznię dla Was te niezwykłe chwile

Nawet jeśli nie czujesz się pewnie przed obiektywem, to mogę zagwarantować, że już po kilku chwilach w moim studio opuści Cię całe napięcie i stres. Dzięki sympatycznej atmosferze, profesjonalnemu sprzętowi i życzliwemu podejściu do Klienta sprawię, że będziesz się świetnie bawić — sama lub z całą rodziną. Powiedz mi, o swoich pomysłach lub pragnieniach, a ja stworzę dla Ciebie idealną scenerię do wymarzonej sesji brzuszkowej.

Rodzinna sesja ciążowa — sprawdź dostępne terminy w profesjonalnym studio!

Jeżeli interesuje Cię wzięcie udziału w świetnej przygodzie, jaką jest indywidualna sesja ciążowa lub chciałabyś mieć takie zdjęcia w gronie rodzinnym — zapraszam do kontaktu. Zadzwoń, a ja sprawdzę dla Ciebie wolne terminy. Postaw na wyjątkową sesję brzuszkową, podczas której wykonam dla Ciebie niezwykle zdjęcia do rodzinnego albumu.

bottom of page